Publikohet foto e rrallë e Nysretit e Meritës të rinj, aq të bukur ishin të dy

  • G.G /
  • 09 qershor 2021 - 10:48
Publikohet foto e rrallë e Nysretit e Meritës të rinj, aq të bukur ishin të dy

Nysret dhe Merita Muqiqi janë njëri nga ciftet e estradës të martuar tash e shumë vite.

Ata kanë dy vajza e një djalë Albatritin që mori rrugën e prindërve duke u bërë këngëtar.

Së fundmi vajza e tyre Biona postoi një fotografi kur Nysreti e Merita ishin të rinjë.

Shikoni sa të bukur duken.

(Kosova Sot Online)