Ledjana, një kopje e Kim Kardashian në paraqitjen e fundit

  • G.G /
  • 12 June 2021 - 16:26
Ledjana, një kopje e Kim Kardashian në paraqitjen e fundit

Lediana shndërrohet në kopje të Kim Kardashian në paraqitjen e fundit.

Lediana Prenga që prej daljes nga “Përputhen” ka eksperimentuar shumë me dukjen.

Ajo së fundi ka publikuar disa fotografi, në të cilat shfaqet me flokë bjonde dhe mahniti me dukjen.

E kuruar deri në detaje me grim, Lediana ishte shndërruar në një kopje të yllit televiziv Kim Kardashian.

Ndryshe, emri i Ledianës u bë i njohur për publikun që nga pjesëmarrja në “Përputhen”.

“Mos e prano kurre dike qe kur eshte shkeput e ka gjet veten me dikend tjeter”, është mbishkrimi që ajo ia la fotos.

Ajo doli nga programi si çift me Mevlan Shabën, por prishën raportet sapo u larguan nga ai emision.

(Kosova Sot Online)