Martohet Fjolla Krasniqi,kështu duket me fustan të bardhë

  • G.G /
  • 14 qershor 2021 - 10:01
Martohet Fjolla Krasniqi,kështu duket me fustan të bardhë

Martohet Fjolla Krasniqi,kështu duket me fustan të bardhë

Ajo, u fejua vetëm pak kohë më parë dhe tani është martuar.

Fjolla, ka zgjedhur që dasma të jetë private dhe ajo të duket thjeshtë, por shumë bukur.

Siç mund të shihet, ajo po shkëqen në këtë fustan të bardhë të veçantë,Urime!

(Kosova Sot Online)