Violeta Kukaj befason me dukjen, shfaqet në veshje sportive ...

  • G.G /
  • 14 qershor 2021 - 10:54
Violeta Kukaj befason me dukjen, shfaqet në veshje sportive ...

Violetë Kukaj është shfaqur në veshje sportive dhe duket në formë të mrekullueshme.

Shpesh, për të mos thënë çdoherë jemi mësuar ta shohim vetëm në veshje tradicionale si dhe fustane.

Kësaj radhe, Violete Kukaj duket më ndryshe. Ajo ka publikuar imazhe në Instagram me veshje sportive.

(Kosova Sot Online)