Deputetja kosovare ‘çmend’ rrjetin me fotot e reja

  • G.G /
  • 14 qershor 2021 - 14:25
Deputetja kosovare ‘çmend’ rrjetin me fotot e reja

Duda Balije, është një deputete kosovare, mjaft simpatike.

Deputetja Duda Balje erdhi me disa fotografi unike.

Ajo është rregulluar deri në detaj dhe si asnjëherë më parë.

Së fundmi, ajo ka veshur një fustan të bardhë e mjaft elegant.

Pas veshjes, vëmendje ka marrë bukuria e saj dhe format perfekte.

(Kosova Sot Online)