Këto lëvizje të Duas nuk i keni parë kurrë

  • G.G /
  • 15 qershor 2021 - 14:07
Këto lëvizje të Duas nuk i keni parë kurrë

Dua shfaqi fizikun e tonfikuar duke treguar fleksibilitetin gjatë seancës së jogës në mëngjes.

Ajo ka pasur një orar të ngarkuar që nga triumfi i saj në BRIT muajin e kaluar.

Dua Lipa bëri një pushim nga puna për t’u çlodhur të hënën ndërsa tregoi fleksibilitetin e saj gjatë një seance joga në mëngjes në kopshtin e saj.

Autorja e hitit New Rules, 25 vjeçe, vuri në dukje barkun e sheshtë në një bluzë të shkurtër, të cilën e  kombinoi me një palë geta të zeza sportive “Puma”.

Këngëtarja lidhi flokët lart teksa po realizonte seancën e jogas.

Ai bëri një sërë lëvizjesh gjatë seancës, duke përfshirë pozën e jogës së gaforres që tregonte forcën e saj të sipërme të trupit.

Ajo më pas shtriu këmbën e djathtë dhe mbajti pozën gjatë videos së re në Instagram.

Kjo vjen pasi javën e kaluar këngëtarja lansoi ​​një videoklip për këngën e saj Love Again.

Në video, Dua dukej e pabesueshme ndërsa shfaqi figurën e saj të hijshme në një veshje me stil të një kalorseje.

(Kosova Sot Online)