Meda feston ditëlindjen, Lulja ka një urim special

  • G.G /
  • 15 June 2021 - 15:55
Meda feston ditëlindjen, Lulja ka një urim special

Meda sot feston ditëlindjen e 42-të dhe me këtë rast mori urime të shumta nga miqtë, familjarët dhe kolegët e tij.

Por pa dyshim, urimi më i veçantë ju bë nga bashkëshortja e tij, Lulja, e cila zgjodhi fjalët më të mira për të.

Ndryshe, Meda vazhdon të jetë një nga artistët më të dashur për publikun shqiptar.

(Kosova Sot Online)