Ermali sjell “Shqiptaren” me Luarin

  • A.P /
  • 15 qershor 2021 - 20:29
Ermali sjell “Shqiptaren” me Luarin

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka lansuar bashkëpunimin e tij me këngëtaren Luar

“Shqiptare” është kënga më e re e Ermal Fejzullahut me këngëtaren Luar, e cila është një këngë që i paraprin këngëve të reja për këtë verë.

Kënga është punuar nga Mixey që ka bërë produksionin e këngës si dhe muzikën në bashkëpunim me Apollon, derisa vijën melodike e ka punuar Luar.

(Kosova Sot Online)