E papërsëritshmja: Diva Adelina Ismaili ju lë pa fjalë me bukurinë dhe stilin

  • A.P /
  • 15 qershor 2021 - 21:10
E papërsëritshmja: Diva Adelina Ismaili ju lë pa fjalë me bukurinë dhe stilin

Diva e muzikës shqiptare Adelina Ismaili, përveç këngëve hite që numëron gjatë karrieres së saj, njihet edhe për fansat e saj besnikë të cilët e mbështesin atë në çdo sferë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundmi Adelina, ka pozuar më në formë se kurrë nga emisioni i saj “8A8 me Adelinën”, duke e dëshmuar edhe njëherë se bukuria dhe stili ka vulen: Adelina Ismaili.


Në emisionin e së dieles, i ftuar ishte Adnan Merovci, i cili u përgjigj në shumë pyetje, duke zbuluar shumë  të pathëna nga rrugëtimi politik i Ish-Presidentit Dr.Ibrahim Rugova, por Merovci dha opinionin e tij edhe për shumë figura tjera politike, si: Albin Kurtin, Lumir Abdixhikun, etj, të gjitha temat e shtjelluara mund t'i kuptoni duke e shikuar emisionin e plotë  “8A8 me Adelinën”.

Image

(Kosova Sot Online)