Kida me poza joshëse nga Las Vegas

  • G.G /
  • 16 qershor 2021 - 10:02
Kida me poza joshëse nga Las Vegas

Kida përveç projekteve muzikore njihet edhe për fizikun e saj perfekt.

Dhe, natyrisht se ajo ndan fotografi në të cilat e shfaq fizikun e saj.

Në rrjetet sociale është aktive me postime të ndryshme në të cilat nuk mungojnë momente nga përditshmëria.

Prej Kalifornisë, Orhidea Latifi ka zgjedhur të vizitojë Las Vegas teksa nga atje ka postuar fotografi.

Në storien e saj në Instagram, ka ndarë një imazh e veshur në të bardha derisa vëmendja bie te linjat e saj perfekte.

Ndryshe, Kida si projekt muzikor të fundit ka “Lila” në bashkëpunim me Samrën.

(Kosova Sot Online)