3 muaj me buzëqeshjet e Sky, mami Afërdita ndan këtë moment me të birin

  • G.G /
  • 17 June 2021 - 10:27
3 muaj me buzëqeshjet e Sky, mami Afërdita ndan këtë moment me të birin

Koha kalon shpejt dhe tanimë Sky Blue ka bërë 3 muaj pranë mamit e babit. Si një bebush i urtë e i qetë siç ka treguar Afërdita, ka pozuar i qeshur para kameras duke shijuar kështu kohën në natyrë me mamin.

“Bebi im është 3 muajsh sot.. vogëlushi i mamit”, ka shkruar Afërdita.

Neve na kanë ardhur pyetjet e para se kujt i ngjason më shumë Sky me buzëqeshjen e ëmbël, Afërditës apo Jakub? Por nuk po nxitojmë të japim përshtypje derisa vetë çifti ta ndajë këtë fakt. Po mjaftohemi me buzëqeshjen e tij!

(Kosova Sot Online)