Duket shumë i dashuruar, Cozman ia shpreh dashurinë bukuroshes brune publikisht

  • G.G /
  • 17 qershor 2021 - 13:31
Duket shumë i dashuruar, Cozman ia shpreh dashurinë bukuroshes brune publikisht

Reperi shqiptar, Cozman, ka filluar një lidhje të re.

Ai duket shumë i dashuruar me të dashurën e re.

Cozman dhe bukuroshja brune janë parë shumë të lumtur pranë njëri tjetrit.

Ndërsa, së fundi, reperi ka postuar një Instastory ku shihet vetëm e dashura e tij.

Kujtojmë që lidhja e tij me Tunën ishte nga më të komentuarat e show bizit shqiptar, por edhe ndarja ishte pjesë e mediave pothuajse çdo ditë.

Tashmë që ai dhe Tuna kanë ndarë rrugët, po shihen në shoqëri të ndryshme me femra e meshkuj që nuk i kemi parë më herët.

(Kosova Sot Online)