Me ndryshimin e ri, Tayna nuk njihet aspak

  • G.G /
  • 17 June 2021 - 13:59
Me ndryshimin e ri, Tayna nuk njihet aspak

Tayna e ka në qejf eksperimentimin me pamjen e saj.

Reperja tashmë ka ndryshuar lookun dhe duket sikur të mos ishte shqiptare fare.

Ajo flokët i ka bërë ngjyrë vjollce dhe duket sikur të ishte braziliane.

Edhe veshja provokative që kishte, bëri që Tayna të duket tepër seksi.

Krahas pamjes, reperja po e shijon suksesin e këngës "Ti harro" në bashkëpunim me Azet.

(Kosova Sot Online)