Dalin fotot e dasmës së Fjolla Krasniqit, ky është bashkëshorti

  • G.G /
  • 17 June 2021 - 16:30
Dalin fotot e dasmës së Fjolla Krasniqit, ky është bashkëshorti

Siç është bërë e ditur, këngëtarja e mirënjohur kosovare, Fjolla Krasniqi, është martuar.

E bukura e skenës muzikore i ka dhënë fund beqarisë.

Derisa u shprendan fotot nga nata e beqarisë, askush nuk ishte në dijeni të lidhjes së këngëtares, e cila ka ditur ta mbajë larg syrit të publikut jetën private.

Fotot janë së bashku me bashkëshortin e saj e veshur me një vello, ku duket shumë elegante.

Se po duken shumë bukur, shik dhe një çift modern, kjo s’ka diskutim.

(Kosova Sot Online)