A është në lidhje me Beartin, Enca publikon fotografinë që ngjall dyshime

  • G.G /
  • 19 qershor 2021 - 09:49
A është në lidhje me Beartin, Enca publikon fotografinë që ngjall dyshime

Këngëtarja, Enca Haxhia, është mjaftë aktive në rrjete sociale, ku vazhdimisht publikon fotografi e video nga jeta saj e përditshme. Madje, shpeshherë provokon imagjinatën e ndjekësve me anë të pozave.

Para disa ditësh, ajo ka postuar një fotografi, ku shihet duke përqafuar një mashkull.Media kishte zbuluar se në fotografi është Bearti, ish-konkurrenti i “Për’puthen” dhe ishin në xhirime të klipit të këngës së re të këngëtares.

Por, ndjekësit kanë filluar të komentojnë se artistja është në lidhje me Beartin, pasi së fundmi, një ndejekes e pyeti atë për këtë çështje.

“Allahile qka përzihet midis teje e Beartit se na lodhen portalet, je si yll se na u bot te shpis ju”, i shkruan ndjekësi.

Por, Enca i bëri ndjekësit akoma më kureshtar duke postuar fotografi në shtrat me Beartin, teksa ia mbuloi fytyrën.

Ajo e etiketoi ish-konkurrentin e “Përputhen” dhe nuk tregoj më shumë rreth çështjes së fotografive.

Por, siç ka mësuar express Rozë, së shpejti pritet publikimi i këngës “Rakia” me videoklip e që pjesë e këtij projekti është edhe Bearti. Kujtojmë, se ish-konkurrenti u largua nga emisioni “Për’puthen” si beqar, por pastaj u konfirmuar se ishte në lidhje me Tea Trifonin, por se as kjo lidhje nuk zgjati shumë.

(Kosova Sot Online)