Dje u fotografua me Kanye-n, sot Irina u pa me ish-burrin, lëmsh kjo punë

  • G.G /
  • 19 qershor 2021 - 09:58
Dje u fotografua me Kanye-n, sot Irina u pa me ish-burrin, lëmsh kjo punë

Irina dhe Kanye kanë qenë në vëmendje të mediave së fundmi si një nga çiftet më të rinj të shoëbizit. Ata u fotografuan gjatë qëndrimit në Francë duke konfirmuar kështu lidhjen që prej kohësh përflitej në media. Por pas rikthimit në Neë York, Irina ka takuar menjëherë ish-bashkëshortin Bradley Cooper. Irina dhe Bradley janë fotografuar të lumtur në shoqërinë e njëri-tjetrin.

“Bradley e mbështet Iirinën për këdo që ajo zgjedh të lidhet. Ai do që ajo të jetë e lumtur. Bradley dhe Irina nuk kanë thjesht marrëdhënie të mira për hir të vajzës, por janë edhe miq”-tha një burim për Us Weekly.

(Kosova Sot Online)