Big Mama provokon me foto të nxehtë nga dhoma e gjumit

  • G.G /
  • 19 qershor 2021 - 10:24
Big Mama provokon me foto të nxehtë nga dhoma e gjumit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama gjithmonë bën veprime që bie në sy, duke kaluar në lajm.

Ajo me postimet e shumta në rrjete sociale, po zgjon kureshtje rreth jetës private.

Edhe pse ende nuk është e martuar, Big Mama kohëve të fundit ka publikuar disa foto të cilat i përshkrante si ‘nata e fundit e beqarisë’.

E kjo bëri që shumë njerëz të mendojnë se Bigu është martuar.

Tani kur kanë kaluar disa ditë nga lajmi për martesën e saj, Bigu ka publikuar një foto ku shfaqet nga dhoma e gjumit.

E veshur shkurt dhe provokuese, Bigu ekspozon linjat e saj joshëse.

Kë po e provokon me këtë postim Bigu?

(Kosova Sot Online)