Loredana dhe Mozzik paralajmërojnë “bombën” e radhës

  • G.G /
  • 19 qershor 2021 - 10:29
Loredana dhe Mozzik paralajmërojnë “bombën” e radhës

Para pak ditësh, Loredana dhe Mozzik, publikuan këngën e tyre të parë pas ribashkimit.

Kënga me titull “Rosenkrieg” tregon gjithë historinë e tyre pas ndarjes dhe videoklipi i dy artistëve flet shumë.

“Çdo gjë ndodhi sepse ne ishim shumë të dashuruar. Tani të gjithë po jetojnë me luftën tonë të trëndafilave. Shumë ndjenja u kthyen në politikë”, shprehen dyshja në këngë.

Loredana shprehet në pjesën e saj se të gjithë të vërtetën e ndarjes e dinë vetëm ata të dy, edhe pse të gjithë mendonin se ishte faji i saj.

Kurse Mozzik tregon se gjatë ndarjes ka dalë me shumë vajza të tjera, por më pas kuptoi se pa Loredanën nuk ka kuptim bota, sepse më ta ka jetuar momentet më të bukura.

(Kosova Sot Online)