Gold AG publikon dasmën e parë pas pandemisë, ja si u organizua (Video)

  • G.G /
  • 19 qershor 2021 - 13:21
Gold AG publikon dasmën e parë pas pandemisë, ja si u organizua (Video)

Gold AG publikoi pamje nga dasma e parë pas pandemisë.

Kosova dhe shtetet e tjera të rajonit kanë lehtësuar masat pas rënies së rasteve me COVID-19 dhe fillimit të vaksinimit të popullsisë.

Me t’u liruar masat, këngëtarët kanë filluar me performanca në mbrëmje muzikore e dasma, pas pauzës njëvjeçare.

Reperi Gold AG mbrëmë publikoi pamje nga performancas në një dasmë në Preshevë, ku shkroi si befasi për çiftin e dasmorët.

“SURPRIZË NË PRESHEVË ❤️ “DASHNIA E NANËS” 😘”, shkruan ai sipër videos që e ndau me ndjekësit.

(Kosova Sot Online)