Armina Mevlani tregon se a është ndarë nga Shkelëzeni

  • A.P /
  • 20 qershor 2021 - 17:07
Armina Mevlani tregon se a është ndarë nga Shkelëzeni

Blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani, gjatë këtyre ditëve ka qenë shumë e komentuar për jetën private.

Artistja, e cila numëron afro dy milionë ndjekës vetëm në Instagram, u ka dhënë së fundmi mundësi të pyesin rreth jetës e karrierës profesionale.

E pyetur nëse është ndarë nga partneri i saj, Shkëlzen Berisha, modelja nuk ka hezituar të thotë të vërtetën.

“Jeni ndarë me Shkëlzenin se kështu aludohet nëpër medie?”, ka qenë pyetja drejtuar Mevlanit.

“E pavërtetë, jemi bashkë dhe të lumtur”, sqaroi ajo.

(Kosova Sot Online)