Zaimina Vasjari flet rreth raportit me bashkëshortin

  • G.G /
  • 21 qershor 2021 - 09:59
Zaimina Vasjari flet rreth raportit me bashkëshortin

Këngëtarja dhe biznesmenia, Zaimina Vasjari ka folur si rrallëherë për jetën familjare, duke u ndalur te marrëdhënia me bashkëshortin.

E ftuar në emisionin “E Diell”, në rubrikën “Në fermë”, ajo tha se ka një marrëdhënie të shkëlqyer me Klodin, pasi përveç se partnerë, janë edhe shokë me njëri-tjetrin.

“Klodi është shoku im më i mirë. Në momentin që ti partnerin e ke shok është një marrëdhënie shumë e shkëlqyer. Një marrëdhënie që funksionon shumë mirë. Në e kuptojmë shumë mirë njëri-tjetrin, si ai mua, si unë atë. Sigurisht që dhe zihemi. Ne kemi një familje shumë të madhe se Kloi ka dhe dy motra. Unë e adhuroj familjen e madhe dhe jam shumë e lumtur që e gjeta te Klodi”, u shpreh Zaimina.

Kujtojmë që çifti janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Kloi.

(Kosova Sot Online)