Luana Vjollca shfaqet më s*ksi se kurrë ...

  • G.G /
  • 23 qershor 2021 - 15:19
Luana Vjollca shfaqet më s*ksi se kurrë ...

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, ka filluar pushimet.

Këtë e bëri të ditur vet ajo përmes disa imazheve të postuara.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, Luana ka publikuar një foto e veshur në bikini ku ka vënë në pah gjoksin dhe linjat e saj trupore.

“si keni qene?”, ishte mbishkrimi i këtyre fotografive të cilat u komentuan mjaft shumë nga ndjekësit e moderatores.

Ndryshe, Luana është shumë aktive edhe në karrierën e saj muzikore ku së fundi ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “1 mijë vjet”.

(Kosova Sot Online)