Aferdita&Dona dhe Pimi e kallin me këngën e re 'Prej se u bana vjeherr'

  • A.P /
  • 25 qershor 2021 - 20:27
Aferdita&Dona dhe Pimi e kallin me këngën e re 'Prej se u bana vjeherr'

Këngëtarja e njohur Aferdita Demaku, se ka ndërmend të ndalojë, pasi për publikun e saj, sapo ka publikuar projektin më të ri muzikor në bashkëpunim me Dona dhe Pimi Janoven, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 "Prej se u bana vjeherr", mban titullin kënga më e re, e cila ka marrë shumë komente pozitive.

Premierë: Aferdita&Dona dhe Pimi me këngën e re 'Prej se u bana vjeherr'

 

(Kosova Sot Online)