'Qan lulja për lulen' vjen nga Eda Zari ft. Elchin Shirinov, Christian Kappe dhe Henning Jung

  • A.P /
  • 28 qershor 2021 - 21:27
'Qan lulja për lulen' vjen nga Eda Zari ft. Elchin Shirinov, Christian Kappe dhe Henning Jung

Artistja e njohur e muzikës Jazz, Eda Zari, për dashamirët e muzikës së saj brenda dhe jashtë kufinjëve, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online"."Qan lulja për lulen", mban titullin kënga më e re, e sjellur në versionin unik të Eda Zarit në bashkëpunim me  Elchin Shirinov, Christian Kappe dhe Henning Jung.


Një perlë e vërtetë, që patjetër duhet ta dëgjoni: "Qan lulja për lulen" nga Eda Zari feat. Elchin Shirinov, Christian Kappe, Henning Jung

Premierë:

(Kosova Sot Online)