Ndodh e papritura: Ndahen çifti i njohur Rita dhe Fidani

  • G.G /
  • 29 qershor 2021 - 11:00
Ndodh e papritura: Ndahen çifti i njohur Rita dhe Fidani

Rita dhe Fidani është dyshja që u bë njohur gjatë periudhës së karantinës përmes rrjeteve sociale.

Kënga “Ty t'ka rritur nana” është ajo me të cilën ata i morën zemrën publikut.

Por, po flitet se Rita dhe Fidani i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Këto aludime vijnë pasi dyshja nuk po e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Në instagramin e Ritës më nuk ka as një foto bashkë me Fidanin, kurse Fidani si duket nuk ka zemër ende ti fshije fotot së bashku.

(Kosova Sot Online)