Nxjerrin fotot, Melinda dhe Nora të mahnitshme në xhirimet e klipit me Gjikon

  • G.G /
  • 01 July 2021 - 11:09
Nxjerrin fotot, Melinda dhe Nora të mahnitshme në xhirimet e klipit me Gjikon

Është paralajmëruar një prej realizimeve muzikore që pritet të jetë në vendet e para të listës së hiteve të kësaj vere.

Gjiko, Melinda Ademi dhe Nora Istrefi i kanë bashkuar forcat për të realizuar këngën me titull “Ay Caramba!”.

Treshja e artistëve të pëlqyer tashmë janë duke e kompletuar edhe anën vizuale të projektit dhe do ta sjellin për fansat e muzikës së tyre.

Ndërsa pas publikimit të disa imazheve nga prapaskenat e xhirimit të videoklipit, Melinda dhe Nora kanë mahnitur me pozat e tyre.

Në një klip që duket se do të vijë shumë më ndryshe nga projektet tjera, dy këngëtaret janë kujdesur që të joshin me dukjen e tyre.

(Kosova Sot Online)