Çka po ndodh me marrëdhënien e Stresit dhe Kejsit, reperi paralajmëron diçka!

  • G.G /
  • 07 korrik 2021 - 10:42
Çka po ndodh me marrëdhënien e Stresit dhe Kejsit, reperi paralajmëron diçka!

Reperi shqiptar, Stresi, është një emër shumë i lakuar në mediet rozë.

Jeta e tij private ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes, shkak kjo marrëdhënia jo stabile me Keisin.

Mirëpo, përmes një fotografie të fundit ai ka paralajmëruar diçka e cila u bë bujë në mediet rozë.

“A je ndarë me gruan tënde Keisin, Stresi se të gjithë jemi kuriozë?”, ka qenë pyetja e parashtruar “Do ta kuptoni shumë shpejt”, ka thënë ai.

(Kosova Sot Online)