Yllka Kuqi tregon trupin peshk, sikur t'mos kishte lindur fare

  • G.G /
  • 10 korrik 2021 - 13:36
Yllka Kuqi tregon trupin peshk, sikur t'mos kishte lindur fare

Yllka Kuqi bëri bujë në publik që në daljen e parë para disa viteve.

Këngëtarja nga Gjakova ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme.

E krahas muzikës, Yllka vazhdon të jetë shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto në Instagram, ku shihet se ka veshur një fustan të ngushtë.

E ndonëse është nënë e një vajze, Yllka shfaqet në top formë.

\

(Kosova Sot Online)