Kështu dukej Dafina Zeqiri para operacioneve

  • 10 July 2021 - 15:17
Kështu dukej Dafina Zeqiri para operacioneve

Me siguri që ju shpesh mendoni për bukurinë e Vip-ave tuaj të preferuar dhe padyshim që të paktën një herë ja keni bërë vetes pyetjen: “A është kjo bukuri natyrale?”.

Dafina Zeqiri është një nga vajzat më seksi dhe trendi të showbizz-it, e cila me pamjen e saj ka impresionuar shumë fansa.

Ndryshime shumë të mëdha dhe Dafina duket shumë ndryshe.

Shumë photoshop apo shumë operacione plastike? Gjykojeni ju si të doni, ama një gjë është e sigurt: Dafina ka ndryshuar totalisht. 

(Kosova Sot Online)