Aktorja e njohur turke i jep fund beqarisë, dalin pamjet e para nga dasma madhështore

  • G.G /
  • 13 korrik 2021 - 12:10
Aktorja e njohur turke i jep fund beqarisë, dalin pamjet e para nga dasma madhështore

Aktorja e njohur turke, Cemile Canyurt vitin e kaluar i ka dhënë fund beqarisë. Ajo u martua me Mertkan Kaya, me të cilin ishte në lidhje qe një kohë të gjatë.

Çifti, i cili nuk pati mundësi vitin e kaluar të organizoi ceremoni për dasmë për shkak të pandemisë, mbrëmë ka mbledhur shoqërinë dhe familjarët në një festë madhështore.

Pamjet nga ceremonia e dasmës i publikoi vet aktorja në rrjetet sociale, në këtë mënyrë kjo dasmë mori vëmendjen e mediave të njohura turke.

(Kosova Sot Online)