Nora Istrefi pozon në bikini ngjyrë ari, komplimentohet për linjat trupore

  • G.G /
  • 14 korrik 2021 - 08:14
Nora Istrefi pozon në bikini ngjyrë ari, komplimentohet për linjat trupore

Artistja shqiptare, Nora Istrefi, gjatë këtyre ditëve ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale.

Duke qenë se numëron ndjekës të shumtë, ajo shpesh ndan me fansat e publikun imazhe nga më të ndryshmet.

Këtë herë, ajo ka hedhur disa fotografi në bikini me anë të të cilave mori vëmendje të madhe me fizikun trupor.

E njëjta duket në formë të mahnitshme në një palë bikini ngjyrë ari, derisa ka bërë që të komplimentohet në masë të madhe.

“Oh sa çika koka këndej duken si..”, kanë qenë fjalët përkrah postimit referuar këngës së re që e solli ditë më parë në bashkëpunim me Gjikon dhe Melindën.

“Ay Caramba” për vetëm gjashtë ditë ka kaluar shifrën e gjashtë milionë klikimeve në YouTube.

Nora në anën tjetër pas ndarjes nga Roberti po vazhdon të jetë beqare.

(Kosova Sot Online)