Rezarta Shkurta publikon fotografi nga dasma me nipin e Enver Hoxhës

  • G.G /
  • 14 korrik 2021 - 13:51
Rezarta Shkurta publikon fotografi nga dasma me nipin e Enver Hoxhës

Rrezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha, të hënën kurorëzuan dashurinë e tyre 17 vjeçare me martesë.

Dasma u zhvillua në anije në bregdetin e Vlorës, ku të ftuar ishin shumë miq dhe familjarë të tyre.

Përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, Rrezarta ka ndarë disa foto nga dita e tyre më e veçantë.

“Ma kujtojne te afermit se sa vite jemi sebashku, sepse mua me duket sikur te dashuroj nga dje, aq e pangopur jam me ty… Ti dua aq shume dhe ato 3 thinjat e reja qe te kane dale, edhe ato pak floke qe po te bien dhe ti i ke aq problem! Une ti dua… Te dua dhe kur me nevrikos… Edhe ankohesh per vonesat e mija.. Te dua per babin qe je me princeshen e shtepise tone”, ka shkruar Rrezarta.

(Kosova Sot Online)