Jemi mësuar ta shohim gjithmonë të kuruar, por Arbenita Ismajli nuk fsheh defektet në trupin e saj

  • G.G /
  • 17 July 2021 - 10:01
Jemi mësuar ta shohim gjithmonë të kuruar, por Arbenita Ismajli nuk fsheh defektet në trupin e saj

Modelen Arbenita Ismajlin jemi mësuar ta shohim gjithmonë në superformë.

Edhe pse solli në jetë një vajzë disa muaj më parë, ajo i ka rikthyer shumë shpejt format trupore dhe është mjaft elegante.

Por trupi i saj nuk është perfekt, dhe ka qenë vetë modelja që ka zbuluar defektet.

Arbenita Ismajli publikoi disa foto e veshur me një bluze me dekolte të hapur ku tregonte pa problem strijat në gjoksin e saj.

(Kosova Sot Online)