Loredana shfaqet me stil unik të veshjes, derisa pozon mbi veturë në Francë

  • G.G /
  • 17 July 2021 - 17:28
Loredana shfaqet me stil unik të veshjes, derisa pozon mbi veturë në Francë

Loredana ka sjellë risi.

Rep artistja kosovare e cila jeton dhe vepron në Zvicër është një nga këngëtaret më të zhurmshme në shoubizzin shqiptar.

Ajo është shumë aktive dhe e angazhuar në karrierën e saj ku shpesh sjellë projekte e bashkëpunime të cilat i pëlqehen edhe nga të huajt.

Së fundmi, Lori ndodhet në Francë për përgatitje të projektit të ri muzikor ani pse ende nuk ka dhënë detaje.

Vëmendje mori stili i saj i veshjes po ashtu dhe rregullimi i flokëve bashkë me grim unik teksa pozoi sipër veturës.

Ndryshe kënga e fundit është “Oh Digga” në bashkëpunim me Mozzikun.

(Kosova Sot Online)