Erik Lloshi 'shpërthen' ndaj Don Xhonit: ’Ai paguan 10 milion lekë për sponsorime’

  • E.K /
  • 22 July 2021 - 08:08
Erik Lloshi 'shpërthen' ndaj Don Xhonit: ’Ai paguan 10 milion lekë për sponsorime’

Erik Lloshi ka habitur publikun me deklaratën e tij të fundit lidhur me këngëtarët e rinj.

Ai ka deklaruar se disa madje paguajnë 10 milionë lekë (të vjetra) vetëm e vetëm që të marrin klikime në Youtube.

"Thua nuk e kam vënë re këngën, sepse ka dalë Don Xhoni, që hedhin (paguajnë) 10 milionë lekë sponsorizime. Unë përmenda Don Xhonin, por ka dhe shumë tjerë që marrin nga 3 apo 4 milionë klikime në ditë. Është fatkeqësi, kur menxherët që nuk marrin vesh nga muzika, paguajnë lekë për sponsorizimin e këngëve, që nuk duhen dëgjuar nga publiku”, është shprehur ai.

Ende nuk ka asnjë reagim nga ana e Don Xhonit , dhe me siguri atij nuk i ka pëlqyer fare kjo deklaratë.

(Kosova Sot Online)