Noizy dhe Dhurata Dora publikojnë këngën “Mi Amor”

  • G.G /
  • 23 korrik 2021 - 11:22
Noizy dhe Dhurata Dora publikojnë këngën “Mi Amor”

Reperi nga Shqipëria dhe këngëtarja nga Kosova ka ditë që kanë paralajmëruar projektin e tyre muzikor të cilin e lansuan mbrëmë.

Flasim për Noizyn dhe Dhurata Dorën të cilët lansuan projektin “Mi amor”, të realizuar bashkë me videoklip.

https://www.youtube.com/watch?v=RHuC7YakdSs

(Kosova Sot Online)