Elvana Gjata pozon joshëse me fustanin e shkurt dhe dekolte të hapur

  • E.K /
  • 23 korrik 2021 - 13:35
Elvana Gjata pozon joshëse me fustanin e shkurt dhe dekolte të hapur

Artistja shqiptare arrin të duket bukur me secilën veshje.

Dhe, Elvana Gjata ka sjell poza të reja në Instagram e cila ka zgjedhur një veshje elegante.

Me një fustan me ngjyrë të bardhë, bukuroshja brune dukej në super formë teksa ka postuar dy fotografi.

Fustani i Elvana Gjatës i ka ekspozuar edhe gjoksin asaj pasi dizajni i tij ka qëlluar të jetë me dekolte të hapur.

Ndryshe, këngëtarja sot do e sjell projektin e ri muzikor i cili do jetë bashkëpunim.

(Kosova Sot Online)