Më në fund publikohet bashkëpunimi i Elvana Gjatës me artisten e njohur rumune

  • G.G /
  • 23 korrik 2021 - 17:26
Më në fund publikohet bashkëpunimi i Elvana Gjatës me artisten e njohur rumune

Sot është publikuar bashkëpunimi i Elvana Gjatës me këngëtaren rumune Ina dhe Sickotoy.

Kënga titullohet “Papa” dhe në të vërtetë është mjaft ritmike dhe me ngjyra verore.

Klipi i këngës është xhiruar pranë një pishine, ku vajzat protagoniste duken mjaft seksi dhe në top formë.

Vetë Elvana ka treguar se teksi është shkruar nga ajo në bashkëpunim e Iraida, ndërsa Inna dhe Sickotoy kanë krijuar vijën melodike.

https://youtu.be/F4t--TUH0Iw

(Kosova Sot Online)