Ronela Hajati “dridh” rrjetin me bikini të zeza

  • E.K /
  • 24 korrik 2021 - 14:03
Ronela Hajati “dridh” rrjetin me bikini të zeza

Këngëtarja shpeshherë vë në dukje fizikun e saj perfekt.

Dhe, Ronela Hajati sot ka postuar imazhe të reja në Instagram e cila ka treguar se ka nisur pushimet.

E veshur me bikini me ngjyrë të zezë, ajo ka ekspozuar këmbët e saj dhe ka zbuluar se është duke pushuar në Ksamil.

Tutje, në përshkrimin e postimit Ronela Hajati ka shkruar se nuk i ka përfunduar edhe tetë projekte muzikore.

Ndryshe, kënga e fundit e saj është bashkëpunimi me Vig Poppën.

(Kosova Sot Online)