Kida dhe ndryshimi i saj drastik! I dalin në pah ndërhyrjet e fundit në gjoks

  • G.G /
  • 26 korrik 2021 - 11:57
Kida dhe ndryshimi i saj drastik! I dalin në pah ndërhyrjet e fundit në gjoks

Këngëtarja shqiptare, Kida, vazhdon të jetë një emër shumë i dashur për publikun shqiptar.

Krahas karrierës të suksesshme muzikore, Kida komentohet shumë edhe për paraqitjet e saj.

Së fundi, janë duke qarkulluar disa foto ku vërhet dukshëm se Kida ka bërë ndërhyrje në gjoks.

Këto lajme kanë qarkulluar edhe më herët në mediet, por ajo nuk ka reaguar deri më tani.

Ndryshe, Kida ka arritur një sukses të jashtzakonshëm me këngën e fundit “Dale” në bashkëpuni me Butrint Imerin dhe Ledri Vulën.

(Kosova Sot Online)