Pasi Teas iu publikuan fotot me të dashurin, reagon Bearti “Kush ndahet nga un..”

  • G.G /
  • 26 korrik 2021 - 13:21
Pasi Teas iu publikuan fotot me të dashurin, reagon Bearti “Kush ndahet nga un..”

Ditën e sotme Tea Trifoni ka qenë kryetemë e medias rozë.

Ish-konkurrentes, e cila ditë më parë konfirmoi lidhjen e re, iu publikuan fotografitë e para me të dashurin.

E kjo duket se nxiti Beartin të hapë një pyetësor dhe të “reagojë” për lidhjen e re të ish-të dashurës së tij.

Në pyetjen se: A mendon që ato që të kanë humbë do të gjejnë më mirë se ti, ai nuk mendoi dy herë dhe u përgjigj kështu: “KURRË! KREJT VEJUSHKA KANË ME MBET. PO MORE SI JO, KA QKA SKA, SECILA/SECILI MUND E GJEN NJERIUN E DUHUR PER VETI”, përfundoi ai.

(Kosova Sot Online)