Kokë e këmbë e dashuruar! Melisa nuk i kursen aspak deklaratat e dashurisë ndaj Andit

  • E.K /
  • 27 July 2021 - 08:37
Kokë e këmbë e dashuruar! Melisa nuk i kursen aspak deklaratat e dashurisë ndaj Andit

Çifti i vetëm i cili deri më tani ka arritur që të jetë bashkë edhe pas përfundimit të programit “Përputhen’ janë Melisa dhe Andi.

Ata shfaqen gjithmonë në shoqërinë e njëri tjetrit dhe nuk mungojnë kurrsesi dekratatat e dashurisë ndaj njëri-tjetrit.

Së fundmi, Melisa ka publikuar në Instasory një fotografi ku shfqet krah Andit dhe i publikon atij fjalët më të ndjera.

“Mere frymën time por mos e merni atë”-shkruan Melisa.

(Kosova Sot Online)