Dhurata superluksoze që e mori Teuta nga burri për ditëlindje

  • G.G /
  • 28 korrik 2021 - 12:24
Dhurata superluksoze që e mori Teuta nga burri për ditëlindje

Aktorja e njohur Teuta Krasniqi dje festoi ditëlindjen, në prani të familjes së  ngushtë të saj.

Ajo mbushi 39 vite jetë, e plotësuar dhe e përmbushur personalisht e profesionalisht.

Përveç qindra urimeve që mori nga ata që e njohin dhe fansat e saj, pa dyshim nuk kishte si të mungonte edhe dhurata e bashkëshortit të saj, Adonisit.

Ai ka vendosur që Teutën ta surprizojë me veturë të llojit “Renault”, që sipas mediave rozë, kap vlerën e 44 mijë eurove, e që aktorja nuk ka hezituar të publikojë edhe pamje.

(Kosova Sot Online)