Paris Hilton është shtatzënë!

  • A.P /
  • 28 korrik 2021 - 18:41
Paris Hilton është shtatzënë!

40 vjeçarja, ka mohuar që ajo të jetë shtatzënë me fëmijën e saj të parë me të fejuarin Carter Reum pas një raporti nga PageSix.

Ylli i Simple Life tha në podcastin e saj This Is Paris të martën pasdite se ajo nuk është “shtatzënë, akoma jo” dhe nuk dëshiron të krijojë një familje derisa të martohet.

Hilton gjithashtu shtoi sa të thoshte se ajo nuk dëshiron një fëmijë deri në 2022.

Fustani im është duke u bërë tani, kështu që unë dua të sigurohem që të duket i mrekullueshëm dhe përshtatet në mënyrë perfekte, ‘tha Paris. ‘Kështu që padyshim duke pritur atë pjesë.’

Ajo shtoi, “Unë nuk jam ende … Unë do të jem pas dasmës, mezi pres të kem fëmijë në 2022. Por, siç thashë, unë jam duke u përgatitur për martesën tani.”

Paris pastaj kujtoi fansat e saj se ‘thashethemet nuk janë përfundimisht të vërteta’ pasi ajo vuri në dukje se telefoni i saj celular po i cingëronte gjithë mëngjesin me miqtë që kërkonin përgjigje.


(Kosova Sot Online)