Kim Kardashian publikon fotografi me bikini para 20 viteve

  • G.G /
  • 29 korrik 2021 - 09:29
Kim Kardashian publikon fotografi me bikini para 20 viteve

Ylli televiziv, Kim Kardashian, është mjaftë aktive në rrjete sociale, ku vazhdimisht publikon fotografi e video nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, Kim ka postuar dy fotografi të kthimit nga dy dekada më parë me ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”. Në fotografitë e publikuara, shihet ajo në moshën 20-vjeçar e veshur me bikini gjatë pushimeve në Cabo San Lucas në 2001, shkruan Daily Mail.

‘Little K’, shkroi Kim krahas postimit teksa tregonte pamjen e saj të bukur natyrale në fotot pa grim.

20-vjeçarja Kim i ngriti duart lart në ajër teksa pozonte në pishinë me gojën hapur.

Ajo vishte flokët e saj larguar nga uji dhe dukej natyrale dhe rinore pa përbërjen e saj glam.

Rikthimi vjen pasi Kim u paraqit në ngjarjen e dëgjimit të albumit të ish-burrit të saj Kanye West javën e kaluar.

Kënga e Kanye “Dashuria pa kushte” kishte të bënte me “humbjen” e familjes së tij dhe ai qau dhe ra në gjunjë ndërsa performonte në një det me dritë të bardhë ndërsa familja e tij po shikonte.

(Kosova Sot Online)