Miloti nuk do të mund t’i rezistojë, Belkiz shfaqet mahnitëse në imazhin e fundit

  • G.G /
  • 29 korrik 2021 - 10:56
Miloti nuk do të mund t’i rezistojë, Belkiz shfaqet mahnitëse në imazhin e fundit

Belkiz Kera, u bë e njohur pasi u martua me lojtarin e njohur kosovar, Milot Rashicën.

Nga kjo martesë, çifti janë bërë prindër të një djalit, të cilin e kanë pagëzuar me emrin, Tian.

Ata janë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

E sot Belkiz ka publikuar një imazh ku e ka fotografuar nga afër vetën e saj.

E rregulluar bukur, gruaja e Milotit po duket kaq joshëse.

Kujtojmë që Belkiz dhe Miloti po bëhen prindër për herë të dytë. Ata po bëhen prindër edhe të një djali. 

(Kosova Sot Online)