Të pasmet bombastike të partneres … Kjo është pamja që shoqëron Comzan gjatë pushimeve me zeshkanen se*si

  • E.K /
  • 30 July 2021 - 12:36
Të pasmet bombastike të partneres … Kjo është pamja që shoqëron Comzan gjatë pushimeve me zeshkanen se*si

Cozman bëri publike lidhje me një zeshkane seksi në muajin qershor dhe që nga ai moment çifti nuk ndal pozat me njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Pak ditë më parë, ata nisën pushimet se bashku dhe reperi nuk ndal dedikimet romantike për të.

Ai publikoi një video ku në sfond është partnerja e tij e veshur me bikini, e cila ka kthyer të pasmet për kamerën.

“Pamja ime”, shkroi Cozman krahas pamjeve, shoqëruar me një emoji puthje.

Video të ngjashme publikoi edhe Flloja, por në sfond ishte reperi dhe shkroi: “Kjo pamje”.

Çifti duket se janë në një lidhje serioze pasi kanë shkuar me pushime se bashku me familjarët e Cozman.

Kjo është lidhja e parë publike e këngëtarit që pas ndarjes nga ish-partnerja e tij Tuna.

(Kosova Sot Online)