Dua Lipa zbarkon me jaht luksoz në bregdetin shqiptar

  • A.P /
  • 30 korrik 2021 - 16:14
Dua Lipa zbarkon me jaht luksoz në bregdetin shqiptar

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtarë, Dua Lipa, ka shijuar një javë të tërë brigjeve të bregdetit shqiptar.

Pas vizitës në Tiranë dhe Krujë, familja Lipa u shoqëruan nga kryeministri shqiptar Edi Rama në jug të Shqipërisë, për të shijuar disa ditë të mira pushimi në det.

Mëngjesin e së enjtes, Dua ka arritur në brigjet e detit të Dhërmiut me një jaht luksoz, shoqëruar nga prindërit, vëllai dhe motra, si dhe i dashuri i saj.

Image

(Kosova Sot Online)