Mihrije Braha&Naim Abazi vaksinohen kundër COVID-19, kanë dhe një mesazh

  • A.P /
  • 30 korrik 2021 - 19:46
Mihrije Braha&Naim Abazi vaksinohen kundër COVID-19, kanë dhe një mesazh

Dy artistët e njohur të estradës Mihrije Braha&Naim Abazi, janë vaksinuar kundër COVID-19, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë ata, përmes llogarisë së tyre sociale.


Derisa për qytetarët që ende s'janë vaksinuar kanë përcjellur një mesazh...


"Vaksinohuni ju lutem që të mbroni shëndetin tuaj dhe të tjerëve!
Falenderimi ju takon gjithë personelit shëndetsorë në Kosovë", ka shkruar Mihrije Braha.

Image
Image
Image
Image

(Kosova Sot Online)