Kur ne nuk dinim asgjë, Shkurte Gashi publikon për herë të parë fotot nga shtatzënia

  • G.G /
  • 31 July 2021 - 16:53
Kur ne nuk dinim asgjë, Shkurte Gashi publikon për herë të parë fotot nga shtatzënia

Shkurte Gashi sot ka publikuar fotografi në Instagram në të cilat ajo shfaqet së bashku me partnerin e saj, Albert Limani dhe djali Mali.

Këngëtarja e shumë hiteve deri më tani është kujdesur që ta mbajë të fshehtë jetën e saj personale,shkruan Kosova Sot Online.

Lidhur me njeriun që ia ka rrëmbyer zemrën u mësua më shumë, pasi artistja bë nënë për herë të parë në fund të vitit të kaluar.

Ajo dhe Alberti pritën në jetë një djalë, gjersa çdo gjë gjatë shtatzënisë ishte bërë në mënyrë të sekrete dhe më pas publiku u njoh edhe me dashurinë e saj.

(Kosova Sot Online)